Lipomasažas - LPG masažas - Riebalų masažas LPG aparatu - Riebalų šalinimo masažas - Vakuuminis masažas - Vakuuminis veido masažas - Limfodrenažinis masažas celiulitui mažinti - Anticeliulitinis masažas - Celiulito masažas - Endermologinis masažas - Lipolitinis masažas - Lipokavitacija - Kūno linijų tobulinimo studija - Kūno linijų formavimo masažas - Drenažinis masažas - Atpalaiduojamasis masažas - Liekninantis masažas - Stangrinamasis masažas - Grožio procedūra - Kūno formavimas koreguojantis masažas - Kūną modeliuojantis masažas - Liekninamasis masažas - Nutukimo gydymas - Antsvorio gydymas - Celiulito gydymas - Pilvo riebalų pašalinimas - Lipo Shape

Limfodrenažinis Lipo masažas celiulitui naikinti LPG aparatu

Lipomasažas LPG aparatu yra patvirtintas metodas celiulito mažinimui. Endermologinis masažas LPG aparatu naudojamas riebalų mažinimui, celiulito mažinimui, odai stangrinti bei formuoti kūno formas. Kūno linijų formavimo masažas gali būti naudingas staiga netekus svorio ar priaugus svoriui, po nėštumo ar tiesiog natūraliai netenkant odos elastingumo dėl senėjimo proceso.

lipomasažas LPG aparatu metodas celiulito mažinimui endermologinis masažas riebalų mažinimui celiulito mažinimui odaiKūno linijų tobulinimo studija tvirtina: jei pasirinksite subalansuotą dietą, pakankamą dienos vandens kiekį, pratimų programą, - nepageidaujami riebalai bus pašalinti ir nebegrįš, - tam nereikės naudoti nei invazinių procedūrų, nei žalingų vaistų nutukimui gydyti. Nereikės kęsti skausmo kelias dienas ar net savaites pašalinus riebalus operacijos būdu (nutukimo, antsvorio gydymas).

Žmonėms, kurie vartoja svorį mažinančius vaistus ir baiminasi šalutinio vaistų poveikio, šis liekninamasis masažas yra puiki alternatyva medikamentams. Limfodrenažinio masažo metu ne tik mažinamas riebalų kiekis, bet ir naikinamas celiulitas, oda tampa lygesnė, elastingesnė.

Šis kūno linijų formavimo masažas prilyginamas SPA masažui, kuris bus malonus, kūną liekninantis, atpalaiduojamasis ir stangrinamasis grožio masažas.

Endermologija, liftmasažas ir lipomasažas LPG aparatu - istorija

LPG kompanija šiandien yra neabejotinas lyderis aparatinio masažo taikymo estetikoje, medicinoje, sporte. Pradėjusi aparatinio masažo kūrimą ir jo efektyvumo tyrimus daugiau nei prieš 20 metų, LPG iškėlė aparatinį masažą į kokybiškai naują lygmenį ir sukūrė ištisą kryptį aparatinių technologijų industrijoje, skirtą grožiui, estetikai ir medicinai.

LPG masažo medicina Cellu M6 riebalų šalinimo endermologija kūno linijų formavimo masažas netekus svorio priaugus svoriuiPirmąjį LPG masažo aparatą Cellu M6 surinko Louis Paul Guitay 1986 metais. Šis prietaisas vienu metu galėjo daryti kelis skirtingo pobūdžio poveikius: odos raukšlių sugriebimą ir odos masažą voleliais, mechaninius virpesius audiniuose sukeliamus vibracijos, antigravitacinį poveikį bei aspiraciją.

Lipomasažo riebalų šalinimo technologija – tai du kontroliuojami elektra judantys voleliai, įtvirtinti specialioje ertmėje. Riebalų šalinimo masažo metu judantys voleliai suformuoja stimuliacinę bangą, kuri suima ir paleidžia odą. Tokia LPG aparato mechaninė stimuliacija sukelia biologinį kūno atsaką, t.y. riebalų išlaisvinimą, kolageno ir elastino gamybą. LPG masažo metu odos raukšlė voluojama įvairiu greičiu, pirmyn ir atgal, į šonus ir įstrižai, priklausomai nuo procedūros tikslo.

LPG kompanija nuo pat pradžių visas pastangas sutelkė į nuodugnių mokslinių tyrimų atlikimą bei protingą technologijų patentavimą, todėl pasekėjams nepavyksta nukopijuoti LPG sukurtų technologijų. Endermologija, liftmasažas ir lipomasažas – plačiausiai žinomos LPG sukurtos technologijos.

Lipomasažas - maloni poodinių riebalų pašalinimo (liposakcija) alternatyva

Limfodrenažinis masažas LPG aparatu buvo pristatytas Europai 1980 metais, o JAV 1990 metais, kaip neinvazinis metodas sumažinti celiulitą ir pašalinti poodinius riebalus. Lipomasažas buvo išrastas Prancūzijoje 1970 metais ir buvo skirtas pašalinti randinius audinius (randus), ir dauguma pastebėjo, kad po endermologinės procedūros keičiasi odos tekstūra. Nuo tada lipomasažas naudojamas kaip anticeliulitinis masažas celiulito mažinimui ir odos tonizavimui.

lipomasažas anticeliulitinis masažas celiulito mažinimui odos liposakcijos alternatyva sumažinti riebalų celiulitui gydytiIš visų siūlomų liposakcijos įmanomų alternatyvų šiandien, tikslu sumažinti poodinių riebalų kiekį, celiulitui gydyti, - lipomasažas LPG aparatu buvo sutiktas su dideliu susidomėjimu.

Liposakcija nesumažina celiulito, tik oda tampa laisvesnė ir sudaromos sąlygos celiulito didėjimui. Liposakcija veikia vidurinį riebalų sluoksnį, pašalina riebalines ląsteles, bet palieka viršutinį odos sluoksnį, kuriame matosi celiulitas. Lipomasažas veikia būtent viršutinį odos sluoksnį, suaktyvina limfotaką ir užkerta kelią celiulito vystymuisi.

Pagrindinis skirtumas tarp lipomasažo ir liposakcijos - lipomasažas yra neinvazinis metodas. Beje, daugelis plastikos grožio chirurgų rekomenduoja lipomasažą prieš liposakciją. Kelios limfodrenažinės lipomasažo procedūros LPG aparatu prieš operaciją padarys riebalus minkštesnius ir chirurgui bus lengviau riebalus pašalinti.

Limfodrenažinis lipomasažas LPG aparatu - taikymas

Limfodrenažinis lipomasažas rekomenduojamas moterims, kurios:

limfodrenažinis lipomasažas moterims dietos riebalų šlaunų banano rinkes ant liemens sluoksnis celiulito duobutės liekna

 • Nepaisant dietos, negali atsikratyti riebalų ant šlaunų.
 • Nepavyksta atsikratyti banano rinkių ant liemens.
 • Riebalų sluoksnis išvarpytas celiulito duobutėmis.
 • Moteris liekna ir praktikuoja sveiką gyvenimo būdą, - nepaisant to, kenčia nuo celiulito, riebalų depozito ir suglebusios odos.
 • Moteris nori greito, nerizikingo ir neskausmingo metodo, be chirurgijos įsikišimo.
 • Moteris jautė hormoninius svyravimus lytinio brendimo metu, nėštumo ar menopauzės periodu, po kurio įvyko dramatiški figūros pokyčiai.
 • Nepaisant vartojamos specialios kosmetikos, moteris negali atsikratyti apelsino žievelės odos.
 • Moteris buvo liekna visą gyvenimą, bet su amžiumi neišvengė sukritusios, plonos odos.
 • Supranta, kad yra būtina suaktyvinti ląsteles, kurios atsakingos už odos jaunystę ir svorio mažėjimą (fibroblastai ir adipocitai), todėl į savo grožio procedūras įtraukia kūno linijų formavimo masažą.

Riebalų šalinimo masažas LPG aparatu rekomenduojamas vyrams, kurie:

Riebalų šalinimo masažas LPG aparatu vyrams antsvoris nutukimo gydymo celiulito hormoniniai svyravimai lytinio brendimo

 • Propaguoja sveiką gyvenimo būdą (sportas, subalansuota mityba), bet vis tiek turi nepageidaujamą riebalų sluoksnį, pvz. antsvorio ant juosmens šonų.
 • Nori sumodeliuoti atskiras kūno sritis naudojant kūną modeliuojantį masažą.
 • Neteko svorio po nutukimo, antsvorio gydymo ir nori, kad oda liktų tvirta bei elastinga.

LPG masažas rekomenduojamas aktyviai sportuojantiems žmonėms:

Įrodyta, kad LPG masažas yra efektyvus sportininkams. LPG masažas atliekamas tarp treniruočių, prieš sportines varžybas (pagerėja sportininko fizinis pasirengimas), ir po varžybų (padeda atsistatyti raumenims, sumažėja raumenų įtampa, nuovargis).

Liekninamasis masažas, vakuuminis masažas celiulitui netaikomas:

 • Sergant sunkia progresuojančia liga (vėžys, hepatitas).
 • Esant kraujotakos sutrikimams (širdies ir kraujagyslių sistemos ligos).
 • Esant venų uždegimui.
 • Nėštumo metu.

Celiulitas - celiulito stadijos - celiulito gydymas

celiulitas odos apelsino žievelė paauglystėje nėštumo periodu vartojant kontraceptikus senstant plonėjant odai riebalųCeliulitas – tai specifinis odos riebalinio audinio pokytis, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda kauburėlių, panašių į apelsino žievelę. Celiulitas - tai beveik išimtinai moterų problema.

Kartais sakoma, kad celiulitas - tai antrinis lyties požymis, nes celiulitas formuojasi veikiant moteriškiems hormonams estrogenams, kurie lemia riebalų kaupimąsi organizme.

Labai dažnai celiulitas pasireiškia hormonų pokyčių metu - paauglystėje, nėštumo periodu, vartojant geriamuosius kontraceptikus. Celiulitas išryškėja senstant ir plonėjant odai, kur atsiranda riebalų sankaupų. Todėl dažniausiai celiulitas pasireiškia moterims, turinčioms antsvorio.

Celiulito stadijos

Sveikos moters oda yra lygi, oda blizga, įgnybus ar suspaudus, atsiranda raukšlių, bet oda nei įdumba, nei išsipučia.

Skiriamos 3 celiulito stadijos:

 1. Pirmoje celiulito stadijoje oda vis dar yra lygi stovint ar gulint, bet įgnybus oda įdumba ir išsipučia (čiužinio fenomenas). Jau vystosi odos audinių distrofija, jungiamajame audinyje atsiranda kietų skaidulų.
 2. Antroje celiulito stadijoje oda išlieka lygi gulint, bet stovint jau atsiranda minėtas čiužinio fenomenas. Spaudžiant odą, šiek tiek skauda. Celiulitas šioje stadijoje dažnai nustatomas moterims, vyresnėms nei 35 metai ir turinčioms antsvorio.
 3. Trečioje celiulito stadijoje čiužinio fenomenas jau ryškus, nesvarbu, ar jūs stovite, ar gulite. Kūną kartais skauda net ir visai neliečiant, nes odoje yra sustorėjusio jungiamo audinio mazgelių, oda pabrinkusi, sutrikusi skysčių cirkuliacija.

Celiulito priežastys

celiulito priežastys hormonai mityba gyvenimo būdas antsrovio metu nėštumo menopauzės periodu figūros pokyčiai kosmetikaCeliulito priežastys nėra tiksliai žinomos ir gali būti labai įvairios. Celiulito gydymas dažniausiai nurodo šias celiulito priežastis:

 • Genetika
 • Hormonai
 • Mityba
 • Gyvenimo būdas
 • Apranga

Patarimai išvengti celiulito:

 • Valgyti daug vaisių, daržovių ir skaidulinio maisto.
 • Vartoti pakankamai skysčių.
 • Reguliariai sportuoti, mankštintis.
 • Reguliarus kūną modeliuojantis masažas.
 • Normalaus kūno svorio palaikymas ir nerūkymas.

Efektyvus anticeliulitinis lipomasažas celiulitui mažinti

LPG plastikos chirurgų dermatologų gydytojų SPA kūno linijų tobulinimo studija lipolize apelsino žievelės odai lipomasažasLPG endermologinės technologijos jau daug metų naudojamos plastikos chirurgų, dermatologų, gydytojų, kineziterapeutų, SPA centrų visame pasaulyje. Limfodrenažinio masažo efektyvumas buvo įrodytas atlikus daugiau nei 85 klinikines ir mokslines studijas.

Pagrindinė kūno linijų tobulinimo studija, kurią koordinavo prof. Max Lafontan iš INSERM Toulouse, parodė, kad LPG aparatas Cellu M6 aktyvuoja lipolizę: riebalų šalinimas padidėjo iki 70%, stimuliuojant riebalines ląsteles per ß receptorius, kurie atsakingi už riebalų pašalinimą.

Efektyvūs celiulito masažo rezultatai

Jau po pirmos anticeliulitinio masažo LPG aparatu procedūros pamatysite liekninamojo masažo rezultatą: oda tampa švelnesnė ir lygesnė.

Po maždaug 6 sesijų masažo anticeliulitui, grožio procedūros rezultatai ryškiai matomi, apelsino oda tampa lygesnė, pasikeičia kūno formos ir tonusas.

Kūno formavimas - koreguojantis masažas - ar tai skausminga?

kūno formavimas koreguojantis masažas terapeuto lipomasažas anticeliulitine procedūra relaksuoja rekomenduoja liposakcijąProfesionalo terapeuto teisingai atliekamas lipomasažas neturi būti skausmingas. Tiek anticeliulitinio masažo procedūros metu, tiek po jos turite jaustis gerai.

Daugelis klientų palygina lipomasažą su labai giliu masažu ir teigia, kad tai netgi relaksuoja. Liekninamojo masažo metu volelių sukimosi greitis parenkamas pagal kliento pojūčius.

Kūno linijų formavimo masažas - ilgalaikis rezultatas

Kūno formavimo rezultatas pasiekiamas gana greitai ir trunka ilgai. Po pilnos kūno linijų tobulinimo programos, viena LPG grožio procedūra per mėnesį yra pakankama, kad palaikyti pasiektą rezultatą.

LPG kostiumas limfodrenažinio masažo metu

LPG kostiumas limfodrenažinio masažo metu higiena privatumas procedūros po nėštumo odos elastingumo senėjimo anticeliulitineLPG kostiumas specialiai sukurtas lipomasažui. Kostiumas užtikrina puikią higieną, o matinės kostiumo zonos užtikrina Jūsų privatumą procedūros metu.

LPG kostiumo unikali medžiaga užtikrina puikų odos suėmimą, kad riebalų šalinimo masažas LPG aparatu būtų kuo efektyvesnis.

Specialus LPG kostiumėlis dėvimas masažo metu atlieka keletą funkcijų:

 • Higiena: nėra tiesioginio kontakto su oda.
 • Privatumas: intymios kūno zonos LPG kostiumėlio dėka yra nepermatomos, tuo būdu išlaikomas žmogaus privatumas.
 • Specialisto ir kliento komfortas: specialios medžiagos dėka LPG aparato voleliai juda švelniai ir judesys yra kokybiškas.
 • Suteikia klientui komforto pojūtį: apsaugo nuo šalčio, prakaitavimo.

Riebalų masažas - kas atsitinka pašalintiems riebalams?

Pirmiausia, cukrus ir riebalai saugojami riebaliniame audinyje adipocitų. Riebalų šalinimo masažo metu voleliai stimuliuoja lipolizę ir aktyvina riebalų deginimą. Riebalai tokiu būdu transformuojami į energiją, kuri panaudojama raumenų darbui - fiziniam aktyvumui!

Lieknėjimo dietos ir LPG masažo procedūros

lieknėjimo dietos LPG masažo procedūros lipomasažo celiulito zonos anticeliulitinis subalansuota dieta fizinis aktyvumasLieknėjimo dietos laikymasis papildomai priklauso nuo Jūsų svorio ir siekiamų rezultatų. Visos dietos gali padėti netekti kelių kilogramų, bet dažniausiai ne ten, kur reikia. Be to, celiulitas nepanaikinamas jokiomis dietomis.

Lipomasažo metu būtent ir veikiamos užsispyrusio celiulito zonos. Idealu, kai anticeliulitinis masažas LPG aparatu suderinamas su subalansuota dieta ir reguliariu fiziniu aktyvumu, pvz. 30min. aktyvus pasivaikščiojimas per dieną.

Kodėl reikia judėti po LPG masažo?

Judėjimas yra geros sveikatos pagrindas. Fizinis aktyvumas užtvirtina limfodrenažinės procedūros rezultatus: kai Jūs judate po celiulito masažo procedūros, riebalai, kuriuos išlaisvinote procedūros metu, sudeginami dėl padidėjusio kūno metabolizmo.

Kiek liekninimo procedūrų reikia ir kiek trunka masažas LPG aparatu?

liekninimo procedūros LPG aparatu masažo procedūrų kursas riebalų šalinimo kūno apimtys sumažėja skaičius nutukimoRekomenduojamas 10 limfodrenažinio masažo procedūrų kursas 2 kartus per savaitę. Įrodyta, kad atlikus 14 riebalų šalinimo LPG aparatu procedūrų, problemas keliančių kūno vietų apimtys sumažėja nuo 6cm iki 10cm.

Lipomasažo procedūrų skaičius gali svyruoti priklausomai nuo problemos (nutukimo, antsvorio) pasireiškimo laipsnio ir paciento individualių savybių. Endermologinės procedūros laikas - 45 minutės, ilgiau tęsti procedūrą beprasmiška, nes po 40-45 procedūros minučių audiniai jau nebejaučia stimuliuojančio masažuojančio poveikio.

Efektyvus limfodrenažinis, atpalaiduojamasis, liekninantis ir stangrinamasis grožio masažas pasiekiamas tik naudojant profesionalią LPG techniką.

Vakuuminis veido masažas LPG aparatu

lipolitinis LPG masažas veidui raukšlių kaklo zonų odos tonizavimas gražinimas chirurginių grožio operacijų reabilitacija randųLipolitinis LPG masažas veidui atliekamas:

 • Veido raukšlių profilaktikai.
 • Veido, kaklo ir apykaklės zonų odos tonizavimui.
 • Veido linijų pagražinimui.
 • Veido ir kaklo chirurginių grožio operacijų reabilitacija, randų gydymas.

Limfodrenažinio masažo veidui grožio procedūra

Lipolitinio masažo veidui procedūra yra visiškai neskausminga ir maloni. Vakuuminio masažo veidui metu visi odos sluoksniai ir poodiniai riebalai yra veikiami vakuuminiu - mechaniniu būdu siekiant:

 • Sustiprinti epidermio struktūras ir palaikyti normalų odos drėgnumą.
 • Paveikti fibroblastus tam, kad stimuliuoti kolageno ir elastino gamybą (pastarieji atsakingi už odos elastingumą ir tonusą).
 • Normalizuoti riebalinių liaukų funkciją.
 • Sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį problematiškose veido srityse.
 • Dėl kraujagyslių ir limfagyslių veikimo, pagerinti audinių aprūpinimą deguonimi ir pagreitinti toksinų pašalinimą. To pasekoje pagražėja odos spalva ir sumažėja raukšlių gylis bei skaičius.

Rekomenduojama ne mažiau 10 vakuuminio veido masažo procedūrų LPG aparatu. Limfodrenažinio veido masažo trukmė 35min.

Pirmą mėnesį rekomenduojama atlikti LPG veido masažą 2 kartus per savaitę. Vėliau masažas veidui atliekamas kartą per mėnesį, palaikyti pasiektą rezultatą.

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2015

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

anticeliulitiniu hormonai limfinio poodiniai studio nesciai masaziniai masazavimo sonuose plonoms augtu liposhape mazgai lgp liekninantis dermatologas druskininkai limfodrenazinis liekninamasis efektyviausi ju atsirasti skauda lipokavitacija savaite laiko poodis korekcija juosmens anticeliulitas pokytis prancuzisku aparatu veikia komentarai celiulitui koreguojantis pakelimas reikia masazui gydymas per kineziterapeutas poveikis mokymai patinimas kostiumas mazeja vakuminiai m6 pertempimo veiksmingas metu drenazas rankine kontraindikacijos pasaliniai modeliuojantis kirksnyje drenazo anti rauksles grozio mazinimo mazinant masazai mazinimui dermatologo prietaisai anticeliulitinis lipomasazo ilgai operacija kostiumu anticeliulitine hipoxi naujos lipolitinio celiulitas riebalai po salciu metimui limfodrenezinio lipo-shape ar slaunu aerobika vakuminis sumazinti atsiradimo poodinis nestumas netenka kad liekninantys koreguojantys nauda stadijos limfodrenazis i-lipo kodel limfmazgiu efektyvumas padeda terapija vakuminiu veidui kainuoja liposakcija celiulita apranga vakuuminiam pagal apimtis vaistu aparatais apmokymai panaikint celiulyto daroma vakuminio masazo privalumai panaikinti efektyviausias riebalinis dieta rinkes ne moteriai pilva seansu rankomis senamiestis lipolitinis neinvazine kostiumelis liemens lipo galimas anticeliulito atlieka randas vakuuminiui riebaliniai subalansuota riebalams nutukimo body limfodrenaziniai vakuumine chirurgija veiksmingi ir chirurgai skirtumai kojoms mechaninis odoje endermologija formoms pirkti svori anticeliulitini randasi lipokavitacijos lipomasazas figuros hypoxi metodika parduodu anticeliulitui limpfodrenazinio ant zonos liporefining gydomas naudojamas nugaroje krutine vakuuminis atliekamas daro linijos liftmasazas liposakcijos odos naikinant gydyti apytakos plastikos stadijas turi aparatinis studija reklama mesti isigyti kirksnies audinys vakuumu masazinis kuno randu atlikimo nesciosioms valgyti metodu pasalinimas atlikimas kunui geriausias pradzioje liposuction apimtys pasirodo veziu maszas kremas vakuuminio lipomasaza kaina pdf technologija keliu stangrinamasis liekna namuose naikinti limfagysles centras limfinis su atsiliepimai veido linijas kietas biologija proceduros dalys akcija naikinamas teisingas daznai formas metodas naujagimiui limfodrenazines aparatine kada vakumu lygmenys kainos limfos mitybos lieknas nesumazino kur atlikti galima inventorius sculpting rezultatai mazinantys naujas svoriui atsigulus supermama gydymui antsvorio chirurgines forma kaklo nesciosios atsikratyti endermologijos trunka nauju taisyklingas masazu lytinis anticeliulitiniai volelis prietaisas mazinantis daryti endermologines formos krutu liniju budai priezastys sergant vakuuminiai nescia pilvui riebalu mityba pulsas vakuumini video koks valdymas padideti formuojant nutukimui masazus nuo salutiniai sluoksnis pilvo lieknejimo kojai lieknamieji limfodrenazinius antrinis cellu masazas anticeliulitines efektyviausios geriausi akcijos siauliai lipolize formavimo anticeliulitinio foto poveikiai mazgelis ka riebalus kursas naujausia funkcija linfo taikymo apie paauglysteje yra liekninimo skausmas drenazinis drenaziniai kaip operacijos srities numesti aparata tai efektyvus mazinti slaunis jo trukti efektyvu degina dietos naudoti liekninamieji figura rekomenduojamas tiksli cellum6 formavimas salutinis svorio celiulitiniai lpg limfiniai lipomasazai kas stangrinamieji tobulinimo raumenu gali drenazinio nusipirkti tauremis kiek vaikams limfmazgis limfo limfodrenaziniam vaakuminis vaistai begiojimas limfai menopauzes sirdies vakuumavimo slaunims manualinis veiksminga limfodrenazine namu deginimas salygom pratimai limfodrenaziniu kostiumai liposhaping slaunys naudingas nustatymas vyrams kunas celiulito masaza kursai salinimas naikinimo istorija cryo konsultacija dermatologai raumenis nestumo vakumini technika salinimo taskai aparatas kuna endermologinis aparatura rauksliu pilvas proceduru naikinimas limfmazgiai aparato lipokalitinis lipolizes distonija limfodrenazinio pokyciai voleliai koju namie limfodrenazini vilnius plastines atpalaiduojamasis gerai veiksmingumas manksta chirurgijos procedura aparatai